Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular!

Eğer internet üzerinden ulaştırılamayacak büyüklükte fotoğraflara sahipseniz bizimle iletişim kurarak adresimize kargolayabilirsiniz.(Flash Bellek,USB,DVD) Fotoğraf düzenleme işlemi bitince aynı şekilde size kargoyla ulaştıralım.

Bu tamamen ürünlerin çeşidine ve sayısına göre değişiklik gösterir.Kompleks ürünlerde (Zincir,mücevher,bisiklet vb.) süre uzun olmakla beraber bu maliyetede yansımaktadır.Ama tecrübeli ekibimiz kısa sürede kaliteli bir şekilde fotoğraflarını teslim edecektir.

Ürün çeşidine ve sayısına göre fiyatlar değişmektedir.Bazı ürünlerde işlem 1 dakika sürmekte bazılarında ise 1 saat sürmektedir.Harcanan süre ve verilen emek fiyatı değiştirmektedir.Dilerseniz sitemizde yaklaşık fiyatlar bulunmaktadır.En net bilgiyi ürününüze ait bir fotoğrafı 0542 540 63 87 nolu numaraya whatsapp üzerinden ulaştırabilir ve hemen fiyat alabilirsiniz.

Ürün fotoğraflarını dekupe yaptıran müşterilerin yaptırmayanlara oranla çok daha yüksek satış rakamlarına ulaştığı kanıtlanmıştır.Dekupe yapılan fotoğraflarda ürün ön plana çıkmaktadır ve müşterinizin dikkati başka yerlere dağılmamaktadır.

www.wetransfer.com sitesine giderek 

Fotoğraf Dosyalarınızı ekleyiniz

Altında Bulunan Bölüme Mail Adresinizi

Altındaki bölümede bizim mail adresimizi info@dekupemerkezi.com ekleyip 

Aktar butonuna basınız.

Dilerseniz 7/24 Whatsapp hattımıza 0542 540 63 87 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.